Vandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipiltVandersons galeriipilt

Ecuador

Ecuador - Discoveries and Nostalgy

May 25th, 2015, Andrus Pavelson


Share the post:


Comments

Andres May 25th, 2015

Fantastiline: Coco Solo rannas on mitte ainult kämpingu maja tuttav, vaid isegi vana puujuurkas lebab samamoodi rannas nagu 2 aasta eest! "Nii kaugel, kuid siiski nii lähedal!"
Vist ei pea just kosmosesse lendama, et märgata, kui "väike" meie planeet on.

Kätlin May 26th, 2015

Tuttav ja täiesti uus ! On näha, et Ecuadoris on vaatamist ja avastamist palju rohkem kui paari nädalaga suudab ette võtta. Nägite ka Galapagose kuulsad sinijalgsed linnud ära, keda me oma eelmisel reisil ei kohanud. Coco Solo on meiegi mälestustesse jäänud vaikse ja rahuliku paradiisirannana, kus mõnus lainetav ookeanivesi ja oivaline värsketest mereandidest toit , sinna tahaks tagasi !

Maire May 27th, 2015

Tuhat tervist armsad Merle ja Andrus! Imelised muljed!!! loen praegu teie viimaseid 3 reisikirja korraga! Gmail otsustas minu eest, et reisiblogi on späm, ta lihtsalt ei tea mu eelistusi... ja miskipärast ma arvasin, et olete Amazonases kus pole kogu aeg levi, et reisikirja jätkata. Imelised värvid! Olin vist eelmises elus Eukadori indiaanlane... Mõnusat teekonna jätku!